29. mája 2016

PORADÍM VÁM

evakahajova_pozadie3

Vítam vás na mojej stránke 🙂

Som Eva Kahajová a som odborníčkou na hypotéky. Pomáham ľuďom vyberať a vybaviť takú hypotéku, aby zbytočne neplatili bankám vlastné peniaze navyše.

Dávam Vám záruku 100%-nej objektivity pre výber hypotéky, pretože spolupracujem so všetkými bankami a sporiteľňami (VÚB Banka, SLSP, ČSOB, mBank, Primabanka, Sberbanka, Oberbank, TatraBanka, UniCreditBank, OTP Banka, Fio Banka, Zuno Banka….).

Skúsenosti s vybavovaním rôznych tipov hypoték som získala priamo v “teréne”, kde som reálne pomohla zrealizovať rôzne požiadavky mojich klientov:

Vyriešila som požiadavku vysporiadať bezpodielové vlastníctvo manželov po ich rozvode, kde jeden z manželov musel na základe rozhodnutia súdu vyplatiť polovicu bytu tomu druhému.

Pomohla som klientovi vybaviť úver na výstavbu rodinného domu a zároveň zlúčiť do jedného úveru ďalšie 3 nevýhodné úvery. Týmto spôsobom sa mu splnil sen o bývaní a znížila sa mu mesačnú splátku, aby mal viac prostriedkov na živobytie.

Viacerým mladým párom som vybavila hypotéku so štátnym príspevkom pre mladých aj so 100%-ným financovaním ich vysnívanej nehnuteľnosti.

Pomohla som zahraničnému klientovi, ktorý je živnostník ,vybaviť hypotéku bez dokladovania príjmu banke na kúpu bytu.

Mám skúsenosti s vybavovaním hypotéky pre slovenských klientov, ktorí pracujú v zahraničí. Aj keď majú zmluvy na dobu určitú.

Pomohla som klientovi vybaviť hypotéku na kúpu bytu od developera a mám skúsenosti s vybavovaním hypotéky pre výstavbu rodinného domu so založením inej nehnuteľnosti alebo s financovaním na tranže (na budúcu hodnotu domu).

Moju prácu vedia najlepšie ohodnotiť klienti, s ktorými som spolupracovala. So spokojnosťou mojej práce sa dočítate v sekcii Referencie klientov.

Späť