28. mája 2016

HYPOTÉKA

title_406258

Nájdem pre Vás tu najlepšiu hypotéku na trhu, ktorá bude vyhovovať presne Vašim potrebám a možnostiam. Hypotéka s nami je hypotéka bez starostí. Už si nemusíte sami pracne vyberať z množstva ponúk tú pravú hypotéku – ja Vám nájdem hypotéku s najnižšou úrokovou sazbou na trhu, dokonca získate rôzne zvýhodnenia u bánk vďaka veľkosti spoločnosti GEPARD FINANCE a individuálny komfort bez starostí pri vybavovaní hypotéky. Všetko budete mať rýchlo a bezplatne.

Najlepšia hypotéka

Gepard pre klienta nájde a zariadi najlepšiu hypotéku, pričom neustále zostáva s klientom po celú dobu čerpania úveru a aj následne po ňom. Gepard je vždy na Vašej strane!

Nie sme banka a bankou byť ani nechceme.

Naša služba je v tom, aby sme boli čo najbližšie k zákazníkovi.

Sme práve tam, kde banka chýba.

Našim cieľom je, aby klient ušetril čas a prenechal na nás všetky náležitosti spojené so zabezpečením najvýhodnejšej hypotéky. Sme špecialisti vo svojom obore, o klienta sa postarajú odborne školení makléri.
Všetky služby GEPARD FINANCE sú zadarmo.

Čo znamená najlepšia hypotéka?

1. Najlepšia hypotéka je len jedna

Ak Vám úverový pracovník na pobočke banky ponúkne najlepšiu hypotéku, je možné, že sa jedná o najlepšiu hypotéku tej konkrétnej banky. Pre Vás ako klienta to však nemusí byť najlepšie hypotéka, ktorá je na trhu dostupná.

Ak Vám nájde najlepšiu hypotéku GEPARD FINANCE, môžete si byť 100% istý, že ste našli najlepší produkt na prefinancovanie Vašej nehnuteľnosti.

GEPARD Vám najlepšiu hypotéku garantuje!

2. Najlepšia hypotéka bez starostí

Prax nám ukázala, že nezávislé porovnanie hypotekárnych produktov všetkých bánk, ktoré už roky poskytujeme, je u klientov veľmi obľúbenou a využívanou službou. Vďaka nášmu prístupu ušetrí klient pri financovaní bývania stovky EUR ročne.

Najlepšia hypotéka znamená aj jedinečný servis a starostlivosť o klienta.

Nielen, že garantujeme výber najlepšej hypotéky na trhu, ale ručíme svojou profesionalitou a odbornosťou pri zabezpečovaní celej administratívy súvisiacej s hypotekárnym úverom. To všetko ZADARMO.

GEPARD zabezpečí celú administratívu za Vás.

3. Dostupnosť najlepšej hypotéky po celej SR

Naša sieť obchodných miest GEPARD FINANCIE pokrýva celé Slovensko. Presvedčte sa, že sme aj vo Vašom regióne … menu KONTAKTY

Nájdeme Vám najvýhodnejšiu hypotéku. Zariadime všetky náležitosti spojené s úverom. ZDARMA.

Je v tom nejaký háčik?

Ak si myslíte, že spolupráca s nami je presne to, čo ste hľadali na finančnom trhu, veľmi radi pre Vás nájdeme najlepšie hypotéku. Celý administratívne servis za Vás vybavíme úplne zdarma.

Sme špecializovaná maklérska spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku  viac ako 5 rokov. Naši hypotekárni makléri sú registrovaní v Národnej banke, absolvujú pravidelne  školenia v rámci GEPARD FINANCE a riadia sa prísnymi internými pravidlami a etickým kódexom.

Žiadny háčik v tom nie je. Jednoducho najlepšia hypotéka.


Hypotéka na bývanie znamená dlh správnym smerom.

Slováci kupujú viac ako 70% nehnuteľností prostredníctvom hypotéky. Pre väčšinu ľudí je táto cesta jedinou možnosťou, ako sa dopracovať k bývaniu ešte predtým, než si na to sami zarobia.

Ak nechcete tráviť hodiny či dni študovaním podmienok a zháňaním podkladov, určite oceníte služby skúseného hypotekárneho makléra GEPARD FINANCE, ktorý za Vás vybaví najlepšiu hypotéku rýchlo, jednoducho, bez zbytočných formalít a nákladov navyše.

V krajinách s vyspelým hypotekárnym trhom zabezpečujú hypotekárni makléri až 80% všetkých obchodov. Na Slovensku sa jedná o viac ako 60% hypotekárnych úverov, ktoré sú sprostredkované externými partnermi bánk (hypotekárnymi maklérmi príp. drobnými sprostredkovateľmi).

Ako získať najlepšiu hypotéku?

  • Jediné, čo musíte pre získanie najlepšej hypotéky na trhu urobiť, je zavolať nám, alebo nás kontaktovať emailom.
  • Čas a miesto stretnutia si určujete Vy. Nezáleží na tom, či to bude po pracovnej dobe alebo cez víkend, hypotekárny maklér príde tam, kde to vyhovuje Vám.
  • Hypotekárny maklér vyberie najlepšiu hypotéku podľa Vašich potrieb, určíte si dobu splácania, dĺžku fixácie úrokovej sadzby a maklér spolu s Vami vyplní všetky formuláre. V banke dojedná výhodné podmienky, sleduje proces schvaľovania. Je pre Vás oporou pri čerpaní financií a zaistí ďalšie potrebné náležitosti, ako je poistenie nehnuteľnosti a efektívne poistenie splátok úveru. Celý úver vybavíte bez jedinej návštevy banky a stresu.
  • Hypotekárny maklér poskytuje poradenstvo aj počas splácania úveru a pomáha riešiť problémové situácie. Napríklad v období  fixácie, kedy je možné splatiť časť úveru, alebo za výhodných podmienok úver zvýšiť. Pomôže Vám vyjednať podmienky pre ďalšie obdobie splácania v súčasnej banke, alebo refinancovať úver do inej banky bez administratívy a poplatkov. (pozri sekcia refinancovanie starej hypotéky).

 

Koľko to bude všetko stáť?

Vôbec nič. Za služby hypotekárneho makléra GEPARD FINANCE neplatíte.

Ďakujem a sľubujem, že Vašu dôveru nesklamem.

 

Späť